| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Norfolk |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Norfolk lampa wisząca 1x20 W szary/popielaty 317391
Goldlux Norfolk lampa wisząca 1x20 W szary/popielaty 317391
Nr Kat. 317391
multirabaty
Goldlux Norfolk lampa wisząca 1x20 W szary/popielaty 317391
Nr Kat. 317391
multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Goldlux Norfolk lampa wisząca 1x20 W szary/popielaty 317391
- lampa wisząca
- wymiary: 100x24,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- ilość punktów światła: 1
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: szary/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Norfolk |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 24.5 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508317391 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 20 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





