| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Neptun |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy biurkowe
- Goldlux Neptun lampa biurkowa 1x7 W biała 325037
Goldlux Neptun lampa biurkowa 1x7 W biała 325037
Nr Kat. 325037
multirabaty
Goldlux Neptun lampa biurkowa 1x7 W biała 325037
Nr Kat. 325037
multirabaty
Opis produktu Goldlux Neptun lampa biurkowa 1x7 W biała 325037
- lampa biurkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 7 W
- napięcie: 230V
- strumień świetlny: 450 lm
- temperatura barwowa: RGB
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 68 cm
- szerokość: 16,5 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Neptun |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 68 cm |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508325037 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 10 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





