| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Moon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Moon plafon 1x18 W biały 321930
Goldlux Moon plafon 1x18 W biały 321930
Nr Kat. 321930
multirabaty
Goldlux Moon plafon 1x18 W biały 321930
Nr Kat. 321930
multirabaty
Opis produktu Goldlux Moon plafon 1x18 W biały 321930
- plafon
- średnica: 35,5 cm
- wysokość: 6,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1850lm
- barwa światła: 4000K
- trwałość światła: 30000h
- IP44
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały/chrom
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Moon |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Średnica | 35.5 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508321930 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 38 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





