| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Modern |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Modern lampa wisząca 1x20 W czarna 305466
Goldlux Modern lampa wisząca 1x20 W czarna 305466
Nr Kat. 305466
Pytania
(1)multirabaty
Goldlux Modern lampa wisząca 1x20 W czarna 305466
Nr Kat. 305466
Pytania
(1)multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Goldlux Modern lampa wisząca 1x20 W czarna 305466
- lampa wisząca
- wymiary: 150x36 cm
- brak źródła światłą w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Modern |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508305466 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 44 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,84 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Czy można skrócić kabel?
Tak,można regulować długość przewodu.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





