| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Miś Bibi |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | różowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 24.5 cm |
| Szerokość: | 23.5 cm |
| Moc żarówki: | 2.5 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Goldlux Miś Bibi lampka nocna dziecięca 1x2,5 W różowa...
Goldlux Miś Bibi lampka nocna dziecięca 1x2,5 W różowa 327185
Nr Kat. 327185
multirabaty
Goldlux Miś Bibi lampka nocna dziecięca 1x2,5 W różowa 327185
Nr Kat. 327185
multirabaty
Opis produktu Goldlux Miś Bibi lampka nocna dziecięca 1x2,5 W różowa 327185
- lampa stołowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 2,5 W
- strumień świetlny: 59 lm
- stopień ochrony: IP20
- możliwość ściemniania
- dotykowy włącznik w lampce
- wysokość: 24,5 cm
- szerokość: 23,5 cm
- w zestawie dołączony jest kabel USB-C
- brak zasilacza sieciowego w zestawie, dokup oddzielnie
- zalecany zasilacz 5V, 1A
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: różowy
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Miś Bibi |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | różowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Szerokość | 23.5 cm |
| Moc żarówki | 2.5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508327185 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 27 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





