| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Madera |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy biurkowe
- Goldlux Madera lampa biurkowa 1x7 W czarna-srebrna 324962
Goldlux Madera lampa biurkowa 1x7 W czarna-srebrna 324962
Nr Kat. 324962
multirabaty
Goldlux Madera lampa biurkowa 1x7 W czarna-srebrna 324962
Nr Kat. 324962
multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Goldlux Madera lampa biurkowa 1x7 W czarna-srebrna 324962
- lampa biurkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 7 W
- napięcie: 230V
- strumień świetlny: 400 lm
- temperatura barwowa: 4000K
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 35,8 cm
- szerokość: 6,6 cm
- materiał: tworzywo sztuczne, metal
- kolor: czarny, srebrny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Madera |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 41.8 cm |
| Szerokość | 6.6 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508324962 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





