| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Led Latte |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 13.4 cm |
| Szerokość: | 15.6 cm |
| Moc żarówki: | 1.8 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Goldlux Led Latte lampa stołowa 1x1,8 W biała-srebrna 329844
Goldlux Led Latte lampa stołowa 1x1,8 W biała-srebrna 329844
Nr Kat. 329844
multirabaty
Goldlux Led Latte lampa stołowa 1x1,8 W biała-srebrna 329844
Nr Kat. 329844
multirabaty
Opis produktu Goldlux Led Latte lampa stołowa 1x1,8 W biała-srebrna 329844
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: 1,8W
- zintegrowane źródło światła LED
- stopień ochrony: IP20
- strumień świetlny: 150 lm
- barwa światła: biała ciepła
- temperatura barwowa: 2700K
- możliwość ściemniania
- typ włącznika: dotykowy w lampce
- z akumulatorem
- podłączenie USB-C
- kolor: biały/srebrny
- materiał: metal/szkło
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Led Latte |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 13.4 cm |
| Szerokość | 15.6 cm |
| Moc żarówki | 1.8 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508329844 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 16 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,68 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





