| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Lati |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Lati lampa wisząca 1x8 W czarna 307576
Goldlux Lati lampa wisząca 1x8 W czarna 307576
Nr Kat. 307576
multirabaty
Goldlux Lati lampa wisząca 1x8 W czarna 307576
Nr Kat. 307576
multirabaty
Opis produktu Goldlux Lati lampa wisząca 1x8 W czarna 307576
- lampa wisząca
- wymiary: 150x9 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 8W
- ilość punktów światła: 1
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Lati |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508307576 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 38 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,82 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





