| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Kubik |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy biurkowe
- Goldlux Kubik lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318428
Goldlux Kubik lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318428
Nr Kat. 318428
multirabaty
Goldlux Kubik lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318428
Nr Kat. 318428
multirabaty
Opis produktu Goldlux Kubik lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318428
- lampa biurkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 4,2 W
- napięcie: 230V
- strumień świetlny: 440 lm
- temperatura barwowa: 3000K
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 44,6 cm
- średnica klosza: 7,4 cm
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Kubik |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 44.6 cm |
| Szerokość | 7.4 cm |
| Moc żarówki | 4.2 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508318428 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 10 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





