| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Kern |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Kern plafon 1x15 W czarny 314918
Goldlux Kern plafon 1x15 W czarny 314918
Nr Kat. 314918
multirabaty
Goldlux Kern plafon 1x15 W czarny 314918
Nr Kat. 314918
multirabaty
Opis produktu Goldlux Kern plafon 1x15 W czarny 314918
- plafon
- średnica: 29 cm
- wysokość: 7 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1600lm
- barwa światła: 4000K
- trwałość światła: 15000h
- IP20
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały/czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Kern |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7 cm |
| Średnica | 29 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508314918 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 31 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





