| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Kazimierz |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 8.5 cm |
| Szerokość: | 29.5 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Kazimierz plafon 2x20 W czarny 327314
Goldlux Kazimierz plafon 2x20 W czarny 327314
Nr Kat. 327314
Goldlux Kazimierz plafon 2x20 W czarny 327314
Nr Kat. 327314
Opis produktu Goldlux Kazimierz plafon 2x20 W czarny 327314
- plafon
- wysokość: 9 cm
- wymiary: 29,5x29,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 2
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Kazimierz |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Szerokość | 29.5 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5901508327314 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





