| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Gaja |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Goldlux Gaja lampa do zabudowy 1x8 W czarna 320230
Goldlux Gaja lampa do zabudowy 1x8 W czarna 320230
Nr Kat. 320230
multirabaty
Goldlux Gaja lampa do zabudowy 1x8 W czarna 320230
Nr Kat. 320230
multirabaty
Kształt
:
Opis produktu Goldlux Gaja lampa do zabudowy 1x8 W czarna 320230
- lampa podtynkowa
- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła w komplecie
- brak gniazda żarówki MR16
- oprawa żarówki: MR16
- maksymalna moc żarówki: 8W
- napięcie znamionowe: 230 V
- IP20
- wymiary: 9,8x9,8 cm
- wysokość: 4,4 cm
- średnica otworu montażowego: 8,8 cm
- materiał: aluminium
- wykończenie: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Gaja |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 9.8 cm |
| Szerokość | 9.8 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508320230 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 10 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





