| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Fado |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Fado lampa podsufitowa 1x10 W czarna 326485
Goldlux Fado lampa podsufitowa 1x10 W czarna 326485
Nr Kat. 326485
multirabaty
Goldlux Fado lampa podsufitowa 1x10 W czarna 326485
Nr Kat. 326485
multirabaty
Opis produktu Goldlux Fado lampa podsufitowa 1x10 W czarna 326485
- lampa podsufitowa
- brak źródła światła w komplecie
- wysokość: 16 cm
- szerokość: 6 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Fado |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508326485 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 20 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





