| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Fabri |
| Materiał: | aluminium, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Tuby sufitowe
- Goldlux Fabri lampa podsufitowa 1x10 W czarna 319890
Goldlux Fabri lampa podsufitowa 1x10 W czarna 319890
Nr Kat. 319890
multirabaty
Goldlux Fabri lampa podsufitowa 1x10 W czarna 319890
Nr Kat. 319890
multirabaty
Opis produktu Goldlux Fabri lampa podsufitowa 1x10 W czarna 319890
- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- napięcie znamionowe: 230 V
- IP20
- średnica: 7 cm
- wysokość: 11 cm
- materiał: aluminium/akryl
- wykończenie: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Fabri |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 11 cm |
| Średnica | 7 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508319890 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 11 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





