| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Elena |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Goldlux Elena lampa stojąca 1x20 W biała 325532
Goldlux Elena lampa stojąca 1x20 W biała 325532
Nr Kat. 325532
Pytania
(1)multirabaty
Goldlux Elena lampa stojąca 1x20 W biała 325532
Nr Kat. 325532
Pytania
(1)multirabaty
Opis produktu Goldlux Elena lampa stojąca 1x20 W biała 325532
- lampa stojąca
- wysokość: 169 cm
- szerokość: 40 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20 W
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał: tkanina/metal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Elena |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 169 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508325532 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 42 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,99 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Gdzie znajduje się włącznik?
Włącznik na kablu.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





