| Marka: | Goldlux |
| Seria: | DecoVintage |
| Zasilanie: | 230V |
| Moc żarówki: | 3.5 W |
| Jasność: | 60 Lm |
| Kąt padania światła: | 320 º |
| Temperatura barwy: | 1800 K |
| Barwa światła: | ciepła |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kształt: | inny |
| Żywotność: | 15000 h |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki ozdobne
- Goldlux DecoVintage żarówka LED 1x3,5 W 1800 K E27 317681
Goldlux DecoVintage żarówka LED 1x3,5 W 1800 K E27 317681
Nr Kat. 317681
(1)
multirabaty
Goldlux DecoVintage żarówka LED 1x3,5 W 1800 K E27 317681
Nr Kat. 317681
(1)
multirabaty
Opis produktu Goldlux DecoVintage żarówka LED 1x3,5 W 1800 K E27 317681
- typ produktu: żarówka dekoracyjna
- główny materiał: aluminium, szkło
- główny kolor: szary dymiony
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: 3,5W
- strumień świetlny: 60 l
- temperatura barwowa: 1800K
- rodzaj trzonka: E27
- kąt wiązki światła: 320°
- trwałość znamionowa: 15000h
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | DecoVintage |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 3.5 W |
| Jasność | 60 Lm |
| Kąt padania światła | 320 º |
| Temperatura barwy | 1800 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | inny |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5901508317681 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 1 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Goldlux DecoVintage żarówka LED 1x3,5 W 1800 K E27 317681
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
?
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
?
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
?
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
?
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





