| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Bonifacy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 9 cm |
| Średnica: | 33 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Bonifacy plafon 2x20 W biały 326867
Goldlux Bonifacy plafon 2x20 W biały 326867
Nr Kat. 326867
multirabaty
Goldlux Bonifacy plafon 2x20 W biały 326867
Nr Kat. 326867
multirabaty
Opis produktu Goldlux Bonifacy plafon 2x20 W biały 326867
- plafon
- wysokość: 9 cm
- średnica: 33 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 2
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Bonifacy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica | 33 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5901508326867 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 33 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





