| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Baby Dino |
| Pomieszczenie: | pokój dziecięcy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 12.5 cm |
| Średnica: | 10.9 cm |
| Moc żarówki: | 1 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Goldlux Baby Dino lampka nocna dziecięca 1x1 W beżowa 326973
Goldlux Baby Dino lampka nocna dziecięca 1x1 W beżowa 326973
Nr Kat. 326973
multirabaty
Goldlux Baby Dino lampka nocna dziecięca 1x1 W beżowa 326973
Nr Kat. 326973
multirabaty
Opis produktu Goldlux Baby Dino lampka nocna dziecięca 1x1 W beżowa 326973
- lampka posiada dotykowy włącznik światła oraz zmianę barwy świecenia.
- lampka posiada niewymienne źródło światła.
- czas świecenia ok 5-50 godzin (w zależności od stopnia jasności) przy białej barwie i około 10 godzin przy barwach RGB
- minimalna ilość cykli ładowania – 800 razy
- użyty akumulator – 18650 Li-ion, 1200mAh
- długość kabla USB – 1 metr
- brak ładowarki w komplecie
- zalecana ładowarka 5V, 1A, 5W
- czas ładowania ok 3,5 godziny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Baby Dino |
| Pomieszczenie | pokój dziecięcy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Średnica | 10.9 cm |
| Moc żarówki | 1 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508326973 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 12 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,29 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





