| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Adar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Adar plafon 1x12 W biały 313386
Goldlux Adar plafon 1x12 W biały 313386
Nr Kat. 313386
multirabaty
Goldlux Adar plafon 1x12 W biały 313386
Nr Kat. 313386
multirabaty
Opis produktu Goldlux Adar plafon 1x12 W biały 313386
- plafon
- średnica: 30 cm
- wysokość: 6 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1400lm
- barwa światła: 4000K
- trwałość światła: 25000h
- IP44
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Adar |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 6 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508313386 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 31 x 7 cm |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





