- moc: 9 x LED 0,06 W
- stopnień ochrony: IP44
- temperatura barwowa: 3000K
- przełącznik suwakowy
- bateria w zestawie AA 400mAh 1.2V
- długość: 390 cm
- głębokość: 6 cm
- wysokość: 11 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: wielokolorowy
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | multikolor |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 11 cm |
| Szerokość: | 6 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | powyżej 6 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!