- materiał: tworzywo sztuczne, szkło
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | szkło, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 33.5 cm |
| Szerokość: | 22.5 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 9007371429998 |





