- efekt ognia
- moc: 20xLED 0,5W
- temperatura barwowa: 1600K
- stopnień ochrony: IP44
- zawiera baterie 1xAAA 300mAh 1,2V
- wyłącznik
- szerokość: 14 cm
- wysokość: 46,5 cm
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny, wielokolorowy
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 12 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, multikolor |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 46.5 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Moc żarówki: | 0.5 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!