- moc: 24 x LED 0,2 W
- stopnień ochrony: IP44
- temperatura barwowa: 3000K
- przełącznik ciśnieniowy
- efekt ognia
- bateria w zestawie AA 300mAh 1.2V
- średnica: 25 cm
- wysokość: 58 cm
- materiał: metal
- kolor: brąz, fiolet
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | fioletowy, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 58 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 0.2 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | powyżej 6 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!