- moc: 1 x LED 3 W
- stopnień ochrony: IP54
- temperatura barwowa: 3000K
- przełącznik dotykowy
- ściemniacz
- CR18650 2200mAh 3,7V
- średnica: 12,5 cm
- wysokość: 2,7 cm
- materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 12 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 2.75 cm |
| Szerokość: | 12.5 cm |
| Średnica: | 12.5 cm |
| Moc żarówki: | 3 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!