- moc: 10xLED 0,06W
- stopnień ochrony: IP44
- średnica: 7,5 cm
- długość: 300 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Szerokość: | 300 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | powyżej 6 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!