- moc: 8 x 0,06W LED
- temperatura barwowa: 3000/6500K
- stopnień ochrony: IP44
- zawiera baterie (AA) 600mAh 1,2V
- szerokość: 15,5 cm
- wysokość: 11 cm
- długość: 11 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: szary
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 12 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 11 cm |
| Szerokość: | 15.5 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!