- moc: 6xLED 0,06W
- temperatura barwowa: 3500K
- stopnień ochrony: IP44
- bateria w zestawie AA 600mAh 1,2V
- wyłącznik suwakowy
- średnica: 20 cm
- wysokość: 70 cm
- materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
- kolor: zielony, żółty
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | zielony, żółty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Średnica: | 14 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!