- moc: 1 x 8W
- temperatura barwowa: 3000/6500K
- stopnień ochrony: IP54
- bateria w zestawie 26700 20000mAh 3,2V
- zdalne sterowanie
- średnica: 42,3 cm
- wysokość: 318 cm
- materiał: aluminium
- kolor: szary/czarny
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | aluminium |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, szary |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 318 cm |
| Szerokość: | 42 cm |
| Średnica: | 42 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!