- moc: 1 x 18W
- strumień świetlny: 2150 lm
- temperatura barwowa: 3000K
- stopnień ochrony: IP54
- bateria CR18650 8000mAh 3,7V
- przełącznik stopniowy
- średnica: 31 cm
- wysokość: 205 cm
- materiał: aluminium
- kolor: szary/czarny
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | aluminium |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 205 cm |
| Szerokość: | 31 cm |
| Średnica: | 31 cm |
| Moc żarówki: | 18 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!