- moc: 1xLED 1,2W
- temperatura barwowa: 3000K
- stopnień ochrony: IP65
- zawiera bateria CR18650 1500mAh
- wyłącznik przyciskowy i stopniowy
- średnica: 14 cm
- wysokość: 3,6 cm
- materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Średnica: | 14 cm |
| Moc żarówki: | 1.2 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!