- moc: 10 x LED 0,06W
- temperatura barwowa: 3000K
- stopnień ochrony: IP44
- zawiera baterie 2/3 AAA 200mAh 1,2V
- wyłącznik
- średnica: 9,8 cm
- wysokość: 20 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: drewno
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 12 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | drewno |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 9.8 cm |
| Średnica: | 9.8 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!