| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Sallo |
| Materiał: | szkło, metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Globo Lighting Sallo kinkiet 1x18 W biały 41927W
Globo Lighting Sallo kinkiet 1x18 W biały 41927W
Nr Kat. 41927W
multirabaty
Globo Lighting Sallo kinkiet 1x18 W biały 41927W
Nr Kat. 41927W
Opis produktu Globo Lighting Sallo kinkiet 1x18 W biały 41927W
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 18 W
- klasa ochrony: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- zmiana barwy światła 3000/6000K
- przełącznik kołyskowy na produkcie
- strumień świetlny: źródło 2200lm, moc 800lm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal, aluminium, akryl
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Sallo |
| Materiał | szkło, metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 9007371446124 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 10 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





