| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Ryan |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Globo Lighting Ryan lampa wisząca 5x4 W biała 15629W-5
Globo Lighting Ryan lampa wisząca 5x4 W biała 15629W-5
Nr Kat. 15629W5
multirabaty
Globo Lighting Ryan lampa wisząca 5x4 W biała 15629W-5
Nr Kat. 15629W5
Opis produktu Globo Lighting Ryan lampa wisząca 5x4 W biała 15629W-5
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- średnica: 75 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 4W
- ilość punktów świetlnych: 5
- IP20
- materiał: metal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Ryan |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Moc żarówki | 4 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 9007371481064 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 41 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





