| Marka: | Emibig |
| Seria: | Vanila |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Vanila lampa wisząca 2x8 W szary 1597/2
Emibig Vanila lampa wisząca 2x8 W szary 1597/2
Nr Kat. 15972
Emibig Vanila lampa wisząca 2x8 W szary 1597/2
Nr Kat. 15972
Opis produktu Emibig Vanila lampa wisząca 2x8 W szary 1597/2
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 23 cm
- ilość punktów świetlnych: 2
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- IP20
- materiał: metal
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Vanila |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106014601 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 40 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





