- regulowana wysokość
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Umbra lampa wisząca 1x8 W burgund/czarna 1732/1
Emibig Umbra lampa wisząca 1x8 W burgund/czarna 1732/1
Nr Kat. 17321
Kolor
:
Emibig Umbra lampa wisząca 1x8 W burgund/czarna 1732/1
Nr Kat. 17321
Kolor
:
Opis produktu Emibig Umbra lampa wisząca 1x8 W burgund/czarna 1732/1
- lampa wisząca
- długość lampy: 140 cm
- średnica: 10 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 1
- regulowana wysokość
- regulowana wysokość
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: burgundowy/czarny
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Umbra |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, burgund |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106018852 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 23 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





