- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Stilo lampa podsufitowa 3x12 W czarna 1449/3
Emibig Stilo lampa podsufitowa 3x12 W czarna 1449/3
Nr Kat. 14493
Emibig Stilo lampa podsufitowa 3x12 W czarna 1449/3
Nr Kat. 14493
Opis produktu Emibig Stilo lampa podsufitowa 3x12 W czarna 1449/3
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 12W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość: 10 cm
- szerokość: 70 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Stilo |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5907106011822 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 23 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,19 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





