| Marka: | Emibig |
| Seria: | Pixo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Pixo lampa podsufitowa 2x12 W czarna-drewno 1443/2
Emibig Pixo lampa podsufitowa 2x12 W czarna-drewno 1443/2
Nr Kat. 14432
Emibig Pixo lampa podsufitowa 2x12 W czarna-drewno 1443/2
Nr Kat. 14432
Opis produktu Emibig Pixo lampa podsufitowa 2x12 W czarna-drewno 1443/2
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 2
- moc żarówki: 12W LED
- żarówka do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość: 8 cm
- szerokość: 40 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Pixo |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106011648 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 40 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,73 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





