| Marka: | Emibig |
| Seria: | Ozzy |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Emibig Ozzy kinkiet 1x8 W czarny 1515/K1
Emibig Ozzy kinkiet 1x8 W czarny 1515/K1
Nr Kat. 1515K1
Emibig Ozzy kinkiet 1x8 W czarny 1515/K1
Nr Kat. 1515K1
Opis produktu Emibig Ozzy kinkiet 1x8 W czarny 1515/K1
- kinkiet
- wysokość: 13 cm
- szerokość: 20 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Ozzy |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106014434 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 24 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,43 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





