| Marka: | Emibig |
| Seria: | Nemo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Emibig Nemo lampa stołowa 2x8 W biała 1456/LN2
Emibig Nemo lampa stołowa 2x8 W biała 1456/LN2
Nr Kat. 1456LN2
Emibig Nemo lampa stołowa 2x8 W biała 1456/LN2
Nr Kat. 1456LN2
Opis produktu Emibig Nemo lampa stołowa 2x8 W biała 1456/LN2
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 2
- moc żarówki: 8W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: G9
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: biała
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość: 16 cm
- szerokość: 20 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Nemo |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106011938 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 25 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





