- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Mizu lampa podsufitowa 2x12 W czarna 1448/2
Emibig Mizu lampa podsufitowa 2x12 W czarna 1448/2
Nr Kat. 14482
Emibig Mizu lampa podsufitowa 2x12 W czarna 1448/2
Nr Kat. 14482
Opis produktu Emibig Mizu lampa podsufitowa 2x12 W czarna 1448/2
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 2
- moc żarówki: 12W LED
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość: 37 cm
- szerokość: 60 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Mizu |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106011778 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 40 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,42 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





