| Marka: | Emibig |
| Seria: | Maga |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Maga lampa podsufitowa 6x10 W brązowa 1569/6
Emibig Maga lampa podsufitowa 6x10 W brązowa 1569/6
Nr Kat. 15696
Emibig Maga lampa podsufitowa 6x10 W brązowa 1569/6
Nr Kat. 15696
Opis produktu Emibig Maga lampa podsufitowa 6x10 W brązowa 1569/6
- lampa podsufitowa
- wysokość: 22 cm
- szerokość: 105 cm
- ilość punktów świetlnych: 6
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc: 10W LED
- materiał: metal/tkanina
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Maga |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5907106014007 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 45 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,42 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





