| Marka: | Emibig |
| Seria: | Lunaro |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Lunaro lampa wisząca 1x12 W biała-czarna 1472/1L
Emibig Lunaro lampa wisząca 1x12 W biała-czarna 1472/1L
Nr Kat. 14721L
Emibig Lunaro lampa wisząca 1x12 W biała-czarna 1472/1L
Nr Kat. 14721L
Opis produktu Emibig Lunaro lampa wisząca 1x12 W biała-czarna 1472/1L
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 1
- moc żarówki: 12W LED
- żarówka do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny, biały
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość maksymalnie: 140 cm
- szerokość: 40 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Lunaro |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106012539 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 40 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





