- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Lotus lampa podsufitowa 4x10 W szara 1462/4
Emibig Lotus lampa podsufitowa 4x10 W szara 1462/4
Nr Kat. 14624
Emibig Lotus lampa podsufitowa 4x10 W szara 1462/4
Nr Kat. 14624
Opis produktu Emibig Lotus lampa podsufitowa 4x10 W szara 1462/4
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 4
- moc żarówki: 10W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: szary
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo, welur
- wysokość: 59 cm
- szerokość: 105 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Lotus |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 59 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106012133 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 50 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





