| Marka: | Emibig |
| Seria: | Lotus |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | inny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Lotus lampa podsufitowa 2x10 W 1463/2
Emibig Lotus lampa podsufitowa 2x10 W 1463/2
Nr Kat. 14632
Emibig Lotus lampa podsufitowa 2x10 W 1463/2
Nr Kat. 14632
Opis produktu Emibig Lotus lampa podsufitowa 2x10 W 1463/2
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 2
- moc żarówki: 10W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: naturalny
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo, welur
- wysokość: 54 cm
- szerokość: 105 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Lotus |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106012157 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 41 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





