| Marka: | Emibig |
| Seria: | Kiss |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Emibig Kiss lampa stojąca 2x8 W czarna/pomarańczowa 1610/LP2
Emibig Kiss lampa stojąca 2x8 W czarna/pomarańczowa 1610/LP2
Nr Kat. 1610LP2
Emibig Kiss lampa stojąca 2x8 W czarna/pomarańczowa 1610/LP2
Nr Kat. 1610LP2
Opis produktu Emibig Kiss lampa stojąca 2x8 W czarna/pomarańczowa 1610/LP2
- lampa stojąca
- wysokość: 150 cm
- szerokość: 48 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 2
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czarny/pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Kiss |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106014779 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 162 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





