| Marka: | Emibig |
| Seria: | Halo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Halo lampa podsufitowa 2x10 W biała 1356/2
Emibig Halo lampa podsufitowa 2x10 W biała 1356/2
Nr Kat. 13562
Emibig Halo lampa podsufitowa 2x10 W biała 1356/2
Nr Kat. 13562
Opis produktu Emibig Halo lampa podsufitowa 2x10 W biała 1356/2
HALO - To wyjątkowe oświetlenie o nowoczesnym i minimalistycznym designie, idealne dla miłośników prostej i jednocześnie spektakularnej estetyki. Gładka forma i metal malowany proszkowo nadają lampie nietuzinkowy wygląd, który doskonale wpisuje się we współczesne wnętrza. Seria niesamowicie stylowa, dodająca wnętrzu głębokiego wyrazu, jednocześnie doskonale spełniająca swoją funkcję. Dostępna w kolorze czarnym lub białym. Seria HALO jest uniwersalnym dodatkiem do różnych przestrzeni, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. W wersji na 2, 4 lub 6 źródeł światła. Produkt w 100% polski.
- liczba źródeł światła: 2
- moc żarówki: 10W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: GX53
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal
- kolor: biały
- brak żarówek w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Halo |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5901738880696 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 23 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





