| Marka: | Emibig |
| Seria: | Fiero |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Emibig Fiero kinkiet 1x8 W beżowy 1525/K1
Emibig Fiero kinkiet 1x8 W beżowy 1525/K1
Nr Kat. 1525K1
Emibig Fiero kinkiet 1x8 W beżowy 1525/K1
Nr Kat. 1525K1
Opis produktu Emibig Fiero kinkiet 1x8 W beżowy 1525/K1
- kinkiet
- wysokość: 30 cm
- szerokość: 23 cm
- ilość punktów świetlnych: 1
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- IP20
- materiał: metal
- kolor: mokka
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Fiero |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106013406 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 32 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,69 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





