| Marka: | Emibig |
| Seria: | Ego |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, cappuccino |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Ego lampa wisząca 1x10 W czarna/cappuccino 1612/1
Emibig Ego lampa wisząca 1x10 W czarna/cappuccino 1612/1
Nr Kat. 16121
Emibig Ego lampa wisząca 1x10 W czarna/cappuccino 1612/1
Nr Kat. 16121
Opis produktu Emibig Ego lampa wisząca 1x10 W czarna/cappuccino 1612/1
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 11 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 10W LED
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czarny/mokka
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Ego |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, cappuccino |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106014816 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 26 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





