| Marka: | Emibig |
| Seria: | Drumz |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, szary/popielaty, beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Drumz lampa wisząca 6x10 W czarna/szary/beżowa 1566/6
Emibig Drumz lampa wisząca 6x10 W czarna/szary/beżowa 1566/6
Nr Kat. 15666
Emibig Drumz lampa wisząca 6x10 W czarna/szary/beżowa 1566/6
Nr Kat. 15666
Opis produktu Emibig Drumz lampa wisząca 6x10 W czarna/szary/beżowa 1566/6
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 100 cm
- ilość punktów świetlnych: 6
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc: 10W LED
- materiał: metal/tkanina
- kolor: beżowy/czarny/szary
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Drumz |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, szary/popielaty, beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5907106013888 |
| Wymiary z opakowaniem | 115 x 30 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,42 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





