| Marka: | Emibig |
| Seria: | Boom |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Boom lampa wisząca 6x8 W pomarańczowa 1591/6
Emibig Boom lampa wisząca 6x8 W pomarańczowa 1591/6
Nr Kat. 15916
Emibig Boom lampa wisząca 6x8 W pomarańczowa 1591/6
Nr Kat. 15916
Opis produktu Emibig Boom lampa wisząca 6x8 W pomarańczowa 1591/6
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 88 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 6
- IP20
- materiał: stal/szkło
- kolor: pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Boom |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 88 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5907106014328 |
| Wymiary z opakowaniem | 115 x 35 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,94 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





